جدیدترین شیرآلات قهرمان در ماوی هام

جدیدترین شیرآلات قهرمان در ماوی هام

جدیدترین شیرآلات قهرمان در ماوی هام

هم اکنون خریداری کنید اسناد
چهار‌شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۷۱ بازدید

جدیدترین شیرآلات قهرمان در ماوی هام

در چند ماه گذشته شرکت قهرمان سه مدل ست شیرآلات به محصولات خود اضافه کرده که هر کدام دارای خصوصیات خاص خود است و در نتیجه مناسب افرادی خاص با نیازهای متفاوت هستند. در ادامه با ما باشید که با جدیدترین شیرآلات قهرمان که در سایت ماوی هام قابل خریداری می‌باشد آشنا شوید.

ست جدید شیرآلات قهرمان

ست شیرآلات قهرمان نزدیک به ۵۰ مدل متفاوت دارد که در چهار نوع شیر نظیر، شیر حمام، شیر روشویی، شیر ظرفشویی و شیر توالت برای خریداران ارسال می‌شود. اما به تازگی سه مدل ست شیرآلات جدید قهرمان به به اسم‌های ست شیرآلات باران، ست شیرآلات دریا و ست شیرالات نگین به لیست محصولات قهرمان اضافه شده که از استقبال بی نظیری برخوردار بوده است.

قیمت ست جدید شیرآلات قهرمان

ست شیرآلات مدل باران و دریا قیمت ما بین ۴ تا ۶ میلیون تومان را در تاریخ انتشار این مطلب داشته و جز محصولات میان رده قهرمان به شمار می‌آید و ست شیرآلات نگین قهرمان، قیمتی در حول محور ۱۰ میلیون تومان را شامل می‌شود که در رده شیرالان گران قیمت این شرکت به حساب می‌آید.

ست شیرآلات باران قهرمان

ست شیرآلات باران قهرمان با طراحی مدرن، ارزان‌ترین ست شیرالات در ما بین شیرالات جدید قهرمان است که در رنگ‌های کروم و سفید کروم روانه بازار شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Imageاولین نیستیم ولی تلاش میکنیم بهترین باشیم.

021-86036605اکنون با ما تماس بگیرید