بهترین برندهای شیرآلات در ایران را بشناسید

بهترین برندهای شیرآلات در ایران را بشناسید

بهترین برندهای شیرآلات در ایران را بشناسید

هم اکنون خریداری کنید اسناد
چهار‌شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۶۱ بازدید

بهترین برندهای شیرآلات در ایران را بشناسید

در چند سال اخیر برندهای داخلی توانسته اند رقبای خارجی خود را از میدان به در کنند و بازار شیرآلات را به دست بگیرند. ما در این مقاله میخواهیم شما را با بهترین شیرآلات ایرانی آشنا نماییم تا پیش از خرید بدانید که باید کدام برندها را مدنظر خود قرار دهید.

ویژگی های شیرآلات با کیفیت

وقتی حرف از بهترین ها میشود، اولین سوال در ذهن مخاطب این است که معیار انتخاب این برندها چیست؟ سوال شکل گرفته در ذهن مخاطب کاملا درست است؛ زیرا برندها برای بهترین بودن، باید ویژگی های خاصی داشته باشند که دیگران از آن بی بهره هستند. پس برای اینکه بتوانیم بهترین برندهای تولید کننده شیرآلات در ایران را بشناسیم، در ابتدا باید ویژگی های یک شیرآلات با کیفیت را به شما معرفی نماییم.

بدنه مستحکم و با دوام

اگر این سوال را از افراد عادی بپرسید که مهمترین ملاک شما برای خرید شیرآلات چیست، پاسخ آنها به احتمال فراوان استحکام و دوام بدنه شیرآلات نیست. بسیاری از افراد با دیدن یک شیرآلات زیبا و جذاب و بدون بررسی ویژگی های دیگر آن، اقدام به خرید میکنند و معمولا نیز از خرید خود پشیمان میشوند. جنس بدنه برای آنکه بتوانید سالهای سال از شیرآلات خانه خود استفاده نمایید، اهمیت بالایی دارند؛ زیرا این محصول همواره با آب در تماس است و احتمال پوسیدگی در آن بسیار بالا است.

بدنه شیرآلات تا سالیان سال یا از آلیاژ برنج بود و یا سرب خشک. سرب به دلیل آنکه میتواند با آب واکنش شیمیایی دهد، سلامتی انسان را به خطر می اندازد. به همین دلیل استفاده از سرب خشک از لحاظ بهداشتی مورد تایید نیست و دیگر در این زمینه به کار نمیرود. برنج را میتوان پرمصرف ترین آلیاژ در صنعت شیرآلات به شمار آورد. به طور کلی آلیاژ برنج به جهت استحکام بالای خود، در مقابل اتفاقاتی نظیر پوسیدگی و خوردگی مقاومت بالایی از خود نشان میدهد. همچنین شیرآلات با جنس بدنه برنج، از لحاظ قیمتی نیز گزینه مناسبی محسوب میشوند.

البته اگر شما به دنبال یک شیر با استحکام فوق العاده هستید و از لحاظ مالی نیز مشکلی ندارید، بهترین گزینه برای شما شیرآلات با جنس فولاد ضد زنگ یا استیل است. این نوع شیرآلات در مقابل خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم هستند اما قیمت تمام شده بالایی دارند. آخرین نوع از جنس بدنه شیرآلات که به تازگی استفاده از آن رواج پیدا کرده است، شیرآلات سرامیکی هستند. این شیرآلات از طراحی های بسیار جذاب برخوردار میباشند اما به جهت جنس شکننده خود، آسیب پذیر بوده و با یک بی احتیاطی احتمال شکنندگی در آن وجود دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Imageاولین نیستیم ولی تلاش میکنیم بهترین باشیم.

021-86036605اکنون با ما تماس بگیرید